O nás

O nás

Vítejte na www.missinglinkprojectcenter.com online specialista založený na dodávce exkluzivní pánské a ženy boty Nike online. Všechny naše boty jsou schopny dodat přímo k vašim dveřím po celém světě, které vám umožní zakoupit.

Náš cíl

Naším cílem je poskytnout vám prvotřídní službu a produkty, které si hluboce zapamatujete s rychlým doručením a přátelským přístupem. Jsme v kariéře, abychom nabídli minulým, současným i budoucím zákazníkům možnost zakoupit přední značky a špičkové produkty.

Náš slib

Ujišťujeme Vás, že je 100% bezpečný nákup na našich stránkách. Nikdy nesdílíme informace našich návštěvníků s žádnými jinými lidmi.

Bezpečný nákup

Chápeme, že někdy lidé mají obavy ohledně nákupu na adrese www.missinglinkprojectcenter.com. Použití 128bitové šifrovací technologie SSL, která je průmyslovým standardem, můžeme naprosto zaručit, že veškeré osobní údaje zůstanou stále 100% bezpečné a můžete se cítit v bezpečí, protože také neukradneme informace o kreditní kartě na našich serverech po zakoupení. Další informace naleznete na stránce Secure shopping.

Pomozte nám

Pomozte nám pomáhat, vždy vám pomůžeme, vždy se snažíme vylepšit a rozvíjet náš internetový obchod a pokud máte něco, co byste chtěli vidět, dejte nám vědět. Pokud z nějakého důvodu narazíte na chybu při používání obchodu, zašlete nám e-mail, abychom mohli zajistit, že systém nebude chybět a náš obchod zůstává otevřený a používán 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Zároveň vám děkujeme, že jste navštívili naši webovou stránku a vzali jste si drahocenný čas, abyste si mohli přečíst tento úvod.