FAQ – Jak nakupovat

Q1, Kdy mohu získat potvrzovací e-mail?

Odpověď: Potvrzovací e-mail bude zaslán do 24 hodin. Pokud se vám to nezobrazuje ve vaší doručené poště, laskavě zkontrolujte, zda není vaše poštovní schránka.

Q2, Proč se na našich webových stránkách prodává tak levné?

A: Za prvé, jsme autorizovaným maloobchodníkem a můžeme získat nejnižší prodejní cenu.

Za druhé, děláme pouze on-line prodeje, takže provozujeme nižší režii než maloobchodní prodejna.

Například nezaměstnáváme žádné oddělení prodeje ani oddělení, které zvyšují náklady na provoz. Vzhledem k tomu, že tyto náklady nemusíme vyhovět, můžeme všechny naše úspory přenést na naše zákazníky.

Q3, Jak dlouho dostanu objednávku po umístění?

Odpověď: Příkaz objednávku zasíláme do 48 hodin po podání platby. Obvykle bude trvat 6-10 pracovních dnů, než bude zásilka přijata.

Q4, musím platit daň?

Odpověď: Ne, všechny balíčky označujeme jako dárek / vzorek jedna, klienti nemusí platit za to. V nepravděpodobném případě, že klienti jsou povinni k tomu zaplatit, budeme platit za to, že nepřijímáme daňovou fakturu.

Q5, Jaký způsob platby přijímáte?

Odpověď: Platbu můžeme obdržet prostřednictvím karty Visa, Master Card a JCB Card.

Q6,Jak bezpečná je online transakce?

Odpověď: Všechny transakce jsou prováděny pomocí spojení SSL (128 bajtů) poskytnutého firmou Verisign. Data odeslaná z vašeho prohlížeče na naše servery jsou vždy šifrována Data odesílaná z vašeho prohlížeče na naše servery jsou vždy šifrována. Všechny naše servery jsou certifikovány jako Hacker Safe a každodenně skenovány společností ScanAlert pro známé zranitelnosti. Navíc naše stránky neukládají žádné citlivé informace o kreditní kartě.

Q7, jsou mé osobní údaje bezpečné?

Odpověď: Ano, poskytnuté informace se POUŽÍVÁ POUZE při vytváření právních dokumentů souvisejících s transakcí a doručením.

Q8, Jak zjistit, zda je vaše objednávka úspěšná?

Odpověď: Obecně platí, že pokud je vaše kreditní karta účtována, byla platba úspěšná a stav objednávky je zobrazen jako "Zpracování". V případě neúspěchu se stav neúspěšného příkazu zobrazí "nevyřízené". Pokud nevíte, že objednávka je úspěšná nebo ne, můžete nás kontaktovat poštou, budeme Vás okamžitě informovat o stavu objednávek.

Q9,Jak dlouho od vás dostaneme náhradu?

Odpověď: Vrácení peněz na kartu, kterou jste použili k zadání objednávky, a protože refundace je převedena několika mezinárodními bankami, bude trvat déle, než dostanete refundaci, jako několik týdnů. Nicméně, prosím, nebojte se, slibujeme, že obdržíte alespoň částku.