Odeslání a vrácení

1.Doprava zdarma!
2.Společnost Air Express, jako USPS, EMS, DHL, TNT apod. Jsou to dveře do dveří. Podle různých zemí si vybereme pro Vás nejvhodnější Air Express.
3. Po dokončení objednávky začneme Vaši objednávku zpracovat do 24 hodin. Obvykle trvá 1-2 pracovní dny při přípravě objednávek.
4. Dodací doba je přibližně 6-10 pracovních dnů.
5.Neodpovídáme za nesprávnou nebo nedoručitelnou adresu. Ujistěte se, že vaše poštovní adresa je správná a lze jej doručit.
6.Při zasílání e-mailu nám zašleme číslo sledování a odkazy.

Reklamační řád

Snažíme se plně uspokojit. Veškeré objednané položky jsou blízké tomuto slovu "co vidíte na našich webových stránkách je to, co dostanete za 1-2 týdny." Před tím, než se budete těšit na snadnou výměnu a návratovou politiku, musíte nás před zasláním zboží vrátit zpět. Musíte vrátit zásilku do 30 dnů od nás. Vrácený produkt musí být v nepoužívaném stavu a odeslán zpět ve stejném stavu, ve kterém byl odeslán. Veškeré vrácené zboží by mělo být zasláno na adresu, na kterou vám pošleme e-mail, jakmile nás dostanete zpětnou vazbu!

Nepřekročíme náklady na přepravu vrácených zásilek nebo výměnu balíčku správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci. Dále doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky.

Výměny

- Budeme přijímat výměny pro jinou velikost nebo barvu do 30 dnů od data původního odeslání objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden z našich členů týmu vám pomůže. Pokud byste chtěli vyměnit položky do jiného stylu, museli byste vrátit položky za vrácení peněz * (podle zásady pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.

-Musíte nás kontaktovat před odesláním položek zpět. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

Zrušení objednávky

- Před odesláním objednávky musí být požadováno zrušení objednávky. Všechny objednávky zpracováváme co nejrychleji během 3-6 hodin po umístění objednávek, takže po zadání objednávky není vždy možné zrušit objednávku. Doufám, že v tomto klíčovém bodě můžete pochopit. Žádosti o zrušení po odeslání objednávky budou zpracovány v souladu s našimi zásadami pro vrácení. Veškeré zrušení bude účtováno bankou. Doufám, že to pochopíte. Vítejte přihlášení a objednávky z našich webových stránek.

Přátelská poznámka: Pokud neobdržíte své číslo sledování do 3 dnů po zadání objednávky, váš e-mailový server může být viděn jako spam. V takovém případě nás prosím kontaktujte, abychom vám pomohli při sledování objednávek.